Mateusz Kowalczyk & Kelechukwu Ibe Torti

23 / 06 / 2022

Mateusz Kowalczyk i Kelechukwu Ibe-Torti dzielą pokój w Woli Chorzelowskiej. I właśnie świeżo upieczonych młodzieżowych reprezentantów Polski wzięliśmy na celownik po trzecim dniu zgrupowania.

Mateusz Kowalczyk (piłkarz ŁKS-u): Cieszy zwycięstwo w pierwszym sparingu, cieszy zero z tyłu i oczywiście cieszę się z mojej asysty. Wiemy, co trzeba poprawić. Zmieniliśmy trochę styl gry i bardzo mi się podoba. To mój drugi obóz z pierwszą drużyną. Nabrałem więcej pewności siebie i w nowym sezonie będę mógł dać z siebie więcej niż w poprzednim.

Kelechukwu Ibe-Torti (piłkarz ŁKS-u): Musimy patrzeć na pozytywy po pierwszym sparingu. Na to, że wygrywaliśmy dużo pojedynków i stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych, chociaż należy je wykorzystywać. Czuję, że rozwijam pod względem technicznym, szybkościowym i fizycznym. Idę do przodu.