Klub

Margaret gwiazdą otwarcia stadionu Króla!

13.04.2022

13.04.2022

Margaret gwiazdą otwarcia stadionu Króla!

fot. Łukasz Jasiukowicz

Jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia wystąpi specjalnie dla Was podczas otwarcia stadionu Króla! Margaret ma na koncie pięć studyjnych albumów, w tym dwa nagrodzone platyną.

Otwarcie Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla to moc atrakcji, więc na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazdy muzycznej z prawdziwego zdarzenia. W piątek 22 kwietnia zaśpiewa dla Was Margaret, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia.

Margaret ma na koncie pięć studyjnych albumów, w tym dwa – „Add The Blonde” (2014) i „Just The Two of Us” (2015) – nagrodzone platyną. Od początku kariery artystka rozwija skrzydła pod okiem najlepszych profesjonalistów branży muzycznej, co w zestawieniu z nietuzinkową osobowością zaowocowało wieloma artystycznymi sukcesami.

Dodajmy, że pomimo wielu osiągnięć Margaret lubi zaskakiwać fanów i dlatego jakiś czas temu zdecydowała się na zwrot w swojej karierze, czego rezultatem był album „Gaja Hornby” (2019) – w 100% polskojęzyczny materiał, ukazujący nowe oblicze artystki (płyta zdobyła nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop), z kolei w 2021 roku Margaret powróciła z krążkiem „Maggie Vision”, który z jednej strony jest wypadkową jej fascynacji hip-hopem i brzmieniami urban music, a z drugiej – koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu.

Niedawno Margaret postanowiła stworzyć własny songwritersko-producencki team, a następnie skupić się na rozwoju działalności wspierającej młode talenty, do czego zainspirowało ją jurorstwo w programie „The Voice od Poland”. W lipcu 2021 Margaret wypuściła wakacyjną EPkę „Gelato”, która podbiła letnie imprezy. Singiel „Tak na oko” nadal gości na większości radiowych list przebojów.

22 kwietnia Margaret wystąpi specjalnie dla Was na otwarciu Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla! I to niejedyna muzyczna niespodzianka, bo tego wieczoru zagra również m.in. DJ.

Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż m.in. mini karnetów i atrakcyjnych pakietów na otwarcie stadionu Króla. Wejściówki możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.stadionalunii.pl, a także stacjonarnie w kasie (tutaj dostępne także bilety grupowe w świetnej cenie).