Marcin Matysiak przed #ŁKSPUN

Marcin Matysiak przed #ŁKSPUN

– Przed nami mecz z rywalem, który ma swój styl i zdobywa punkty. Musimy zrobić wszystko, żeby tym razem te punkty zostały w Łodzi – powiedział trener Marcin Matysiak przed niedzielnym meczem ŁKS-u z Puszczą Niepołomice na stadionie Króla zaplanowanym w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest dobrze w kontekście dotychczasowych wyników. Ale i nie mogę nie zauważyć, że poprawiamy pewne aspekty naszej gry. Wierzę w sztab, w drużynę i w to, co robimy. Gdybym myślał inaczej, to byłoby jak rzucenie ręcznikiem. Dla mnie ważne jest to, żeby stanąć przed lustrem i móc powiedzieć sobie, że dałem z siebie wszystko. […] Na pewno nie składamy broni. Zawodnicy wiedzą, że to ich zawód i w każdym meczu muszą dać z siebie sto procent. Jest tylko jedna droga – ciężka praca. Na treningu i w meczu.