Aktualności

Marcin Matysiak i Engjëll Hoti przed #ŁKSRAD

3
12 / 04 / 2024

„Gramy u siebie. W swoim domu. Na stadionie Króla. Chcemy wygrać ten mecz.” Trener Marcin Matysiak i pomocnik ŁKS-u Engjëll Hoti odpowiedzieli na pytania łódzkich dziennikarzy przed niedzielnym spotkaniem z Radomiakiem Radom.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Gramy u siebie. W swoim domu. Na stadionie Króla. Przy swojej publiczności, która na pewno jeszcze bardziej nas zmotywuje. Chcemy oczywiście wygrać mecz z Radomiakiem. Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji i jak wygląda tabela. […] Oczywiście na początku drużyny zwykle się badają, ale wydaje mi się, że spotkanie będzie otwarte. Jeśli będziemy w optymalnej dyspozycji, także tej mentalnej a i zrealizujemy założenia, na pewno jesteśmy w stanie grać z Radomiakiem jak równy z równym.

Engjëll Hoti (piłkarz ŁKS-u): W tym sezonie było sporo trudnych momentów. Dziś jesteśmy zjednoczeni i każdy mecz traktujemy jak finał. Teraz przed nami siedem meczów, czyli siedem finałów i tylko na tym się koncentrujemy. Chcemy dać fanom trochę radości.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny