Aktualności

Damian Kos sędziuje mecz z Radomiakiem

0
11 / 04 / 2024

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Arbitrem niedzielnego meczu ŁKS-u z Radomiakiem Radom, zaplanowanego w ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy, będzie Damian Kos.

Pochodzący z Wejherowa arbiter w bieżącym sezonie prowadził już osiemnaście meczów (PKO BP Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga, Fortuna Puchar Polski i 2. Liga), w których pokazał w sumie 95 żółtych i 3 czerwone kartki oraz dziewięciokrotnie podyktował rzut karny.

Damian Kos sędziował m.in. wygrane przez nas 1:0 starcia z Sandecją Nowy Sącz i 2:1 z Podbeskidziem Bielsko Biała (w poprzednim sezonie), wcześniej zremisowany przez łodzian 2:2 domowy mecz z GKS-em Jastrzębie, a kilka lat temu był rozjemcą zakończonego remisem 1:1 spotkania ŁKS-u z GKS-em Bełchatów (2. Liga). W bieżącym sezonie spotkaliśmy się z nim przy okazji wyjazdowego meczu z Lechem Poznań (1:3).

W niedzielę asystentami Damiana Kosa będą Bartosz Heinig i Bartosz Kaszyński, a sędzią technicznym – Aleksander Borowiak. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Bartosz Frankowski oraz Patryk Gryckiewicz. Zawody rozpoczną się o godz. 12.30.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny