Aktualności

Marcin Kochanek sędzią meczu z Cracovią

-1
05 / 04 / 2024

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Arbitrem meczu zaplanowanego w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Cracovią będzie Marcin Kochanek.

Z sędzią tym łodzianie spotkali się niedawno, bo w Grodzisku Wielkopolskim przy okazji wygranego 1:0 meczu z Wartą Poznań, natomiast w poprzednim, pierwszoligowym dla nas sezonie Marcin Kochanek był rozjemcą spotkań ŁKS-u z Chrobrym w Głogowie (3:2) i Górnikiem w Łęcznej (1:1).

W bieżących rozgrywkach sędzia z Opola prowadził 17 meczów (W PKO BP Ekstraklasie, na zapleczu ekstraklasy, 2. Lidze i 3. Lidze), w których pokazał w sumie 86 żółtych kartek, 5 czerwonych kartek i ośmiokrotnie wskazał na jedenasty metr.

W piątek w Krakowie asystentami Marcina Kochanka będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Maciej Kosarzecki, a sędzią technicznym Sebastian Krasny. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Lasyk i Krzysztof Myrmus. Zawody rozpoczną się o godz. 18.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny