Aktualności

W niedzielę Radomiak

5
08 / 04 / 2024

Po dwóch meczach wyjazdowych piłkarze ŁKS-u wracają na stadion Króla. Już w niedzielę zespół trenera Marcina Matysiaka zmierzy się tutaj z Radomiakiem Radom.

Słodko-gorzkie rozstrzygnięcie piątkowego spotkania z Cracovią (ŁKS dwukrotnie doprowadził w tym meczu do wyrównania i w nagrodę zgarnął jeden punkt) nie zmienia nic w planach naszego zespołu – łodzianie, tak jak zapowiedział trener Marcin Matysiak, nie zamierzają się poddać i w każdym kolejnym spotkaniu spróbują zagrać o pełną pulę, dlatego trenowali już w sobotę, czyli dzień po wspomnianym wyjazdowym starciu z „Pasami”.

Przygotowania do niedzielnego meczu z Radomiakiem nabierają rozpędu. W tym tygodniu zespół ma w planie w sumie sześć jednostek treningowych na boisku. Do zdrowia powoli wracają rekonwalescenci: Thiago Ceijas (stopniowo wprowadzany przez trenerów do normalnych zajęć z pełnymi obciążeniami; jest szansa, że dzisiejszy jubilat znajdzie się w kadrze meczowej), Pirulo (Hiszpan na razie pracuje z fizjoterapeutą, ale prawdopodobnie w połowie tygodnia wróci do normalnych treningów) i Oliwier Sławiński (na razie ćwiczy pod okiem fizjoterapeutów). Sytuacja zdrowotna Aleksandra Bobka też jest pod kontrolą specjalistów, prognozy są tutaj dobre, więc przerwa w grze młodego golkipera nie powinna trwać dłużej niż dwa tygodnie. Poza tym w niedzielę na pewno nie zagra Adrien Louveau (nadal pauzuje po czerwonej kartce, którą arbiter ukarał Francuza w Białymstoku).

W obozie naszego rywala humory doskonałe, bo piłkarze Radomiaka w weekend pokonali 2:1 Raków Częstochowa. Zwycięstwo nad aktualnym mistrzem Polski było trzecią wiosenną wygraną podopiecznych trenera Macieja Kędziorka. Po przerwie kartkowej do kadry meczowej może wrócić Rafał Wolski, natomiast pauzuje nadal Vagner Dias, poza tym z problemami zdrowotnymi zmagał się ostatnio Leonardo Rocha.

Mecz ŁKS-u z Radomiakiem rozpocznie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 12.30. Na bilety.lkslodz.pl i w U2 ŁKS Store trwa już sprzedaż biletów (na mecze ŁKS-u z Radomiakiem i Lechem Poznań). Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej opcji dwupaku, bilety na prestiżowe starcie z „Kolejorzem” zgarniesz w niższej cenie. Przy okazji informujemy, że otwarta sprzedaż na ten drugi mecz też już się rozpoczęła.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny