Drużyna

Maciej Wolski dwa lata dłużej z ŁKS-em

04.01.2019

04.01.2019

Maciej Wolski dwa lata dłużej z ŁKS-em

Maciej Wolski przedłużył o kolejne dwa sezony umowę z Łódzkim Klubem Sportowym.  Tuż przed rozpoczęciem zimowego okresu przygotowawczego niespełna 22-letni pomocnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

Maciej Wolski trafił do ŁKS-u równo rok temu. W rundzie wiosennej sezonu 2017/18 zawodnik rozegrał w biało-czerwono-białych barwach 14 spotkań w drugiej lidze, a w rundzie jesiennej obecnych rozgrywek wystąpił w 17 meczach pierwszej ligi (strzelił w nich dwa gole) oraz w jednym spotkaniu Pucharu Polski.

Maciej jest przykładem na to jak może się rozwijać zawodnik. To nasz główny cel: rozwój piłkarzy – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u. – Maciej zasłużył na tę umowę. Cieszę się, że rok temu przekonaliśmy go, aby w tym trudnym dla niego okresie do nas dołączył. Myślę, że granice wykorzystania potencjału przez Maćka są daleko przed nim.

Przypomnijmy, zanim Wolski został piłkarzem ŁKS-u był zawodnikiem m.in.: Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Jezioraka Iława, Stomilu Olsztyn, Lechii II Gdańsk oraz Olimpii Grudziądz. Słynącemu z waleczności pomocnikowi gratulujemy podpisania nowej umowy i życzymy, aby przy Alei Unii 2 spełnił swoje wszystkie sportowe marzenia!