Aktualności

#ŁKSwGrodzisku | Dzień 8

13
09 / 07 / 2019

Ósmy dzień zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim upłynął ełkaesiakom pod znakiem aktywnego wypoczynku w pobliskim Wolsztynie.

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala z samego rana całą drużyną wyruszyli w podróż do Wolsztyna. Tam mogli skorzystać z rowerów czy pola do gry w minigolfa. Niektórzy wybrali też trzecią, najciekawszą opcję, czyli wyprawę kajakową po Jeziorze Wolsztyńskim.

Piłkarze zgodnie podkreślali, że poniedziałkowa wycieczka była dla nich odskocznią od ciężkich treningów, które ostatnio zaaplikował sztab szkoleniowy. Odpoczynek fizyczny oraz psychiczny przed powrotem do Łodzi na pewno był ełkaesiakom bardzo potrzebny.

Dzisiaj rano zawodników czekają zajęcia na siłowni oraz boisku. Po obiedzie autokar z „Rycerzami Wiosny” na pokładzie wyruszy w stronę Łodzi, gdzie drużyna powinna się zameldować późnym popołudniem.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]