Aktualności

ŁKS z czwartą frekwencją 1. kolejki PKO Ekstraklasy

23
23 / 07 / 2019

Mimo tego, że obiekt przy al. Unii Lubelskiej 2 posiada ograniczoną liczbę miejsc i tylko jedną trybunę, to podczas 1. kolejki PKO Ekstraklasy ŁKS zanotował czwartą najwyższą frekwencję spośród wszystkich stadionów w elicie.

Najwięcej kibiców, bo 14 613 osób, obejrzało pojedynek Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław. Mecz Legii Warszawa z Pogonią Szczecin przyciągnął na trybuny równo 12 000 widzów, zaś spotkanie Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok nieco ponad 10 000 fanów. W piątkowy wieczór przy al. Unii Lubelskiej 2 pojawiło się 5 452 osób co było czwartym wynikiem w całej kolejce.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]