Klub

ŁKS w Side | Dzień 6

18.01.2020

18.01.2020

ŁKS w Side | Dzień 6

Piątek był kolejnym dniem, w którym ełkaesiacy odbyli dwie jednostki treningowe. Do południa „Rycerze Wiosny” pracowali intensywnie na siłowni, a po południu na boisku doskonalili rozmaite elementy taktyczne. Co ważne, w zajęciach brali udział wszyscy zawodnicy przebywający na zgrupowaniu w Side.

Podobnie jak i we wtorek, w piątek także piłkarze ŁKS-u ćwiczyli w hotelowej siłowni w dwóch grupach. Rozpiska treningowa znacząco się jednak różniła od tej poprzedniej, dlatego o żadnej rutynie nie mogło być mowy. Najpierw przyrządy opanowali starsi i bardziej doświadczeni zawodnicy z Polski, a po nich do ostrej pracy wzięli się młodsi oraz obcokrajowcy.

Po obiedzie natomiast biało-czerwono-biali ponownie zameldowali się na jednym z boisk przepięknie usytuowanego kompleksu Arslan Zeki Demirci. Z trójki graczy pauzujących poprzedniego dnia Maciej Dąbrowski i Przemysław Sajdak trenowali już normalnie na pełnych obrotach, a Carlos Moros Gracia ćwiczył indywidualnie pod okiem trenerów przygotowania fizycznego.

W sobotę podopieczni Kazimierza Moskala po raz pierwszy na tym zgrupowaniu mają w planach tylko jeden trening – przed południem. Po południu zawodnicy będą mieli czas wolny.