Klub

ŁKS w Side | Dzień 15

27.01.2020

27.01.2020

ŁKS w Side | Dzień 15

Po dwóch tygodniach wytężonej pracy niedziela była dla ełkaesiaków w Turcji dniem całkowitego odpoczynku. Korzystając z ładnej pogody część zawodników wybrała się nad morze, inni ruszyli poznawać historyczne centrum Side, a jeszcze inni postawili na relaks w hotelowym kompleksie.

Na jutro sztab szkoleniowy zaplanował jedne zajęcia – przed południem. Zanim jednak zawodnicy udadzą się na trening czeka ich jeszcze sesja zdjęciowa do najnowszego „Skarbu Kibica”, który tradycyjnie przed startem każdej rundy przygotowuje redakcja „Przeglądu Sportowego”. W poniedziałek razem z kolegami powinien już ćwiczyć Michał Trąbka, który w ostatnich dniach zmagał się z naderwanym ścięgnem Achillesa. Co ważne, po sobotnim sparingu z Worsklą Połtawa żaden z uczestników tego spotkania nie zgłaszał poważniejszych dolegliwości.

Wiadomo już, że wtorkowy sparing z serbskim FK Napredak Krusevac „Rycerze Wiosny” rozegrają w Side o godzinie 16:00 czasu lokalnego. Będzie to przedostatni sprawdzian biało-czerwono-białych podczas zgrupowania na Riwierze Tureckiej.