Aktualności

ŁKS rozpoczął współpracę z Veolią Energia Łódź

8
20 / 11 / 2023

Temperatura na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego jest niezmiennie wysoka. To zasługa emocji jakie towarzyszą meczom PKO BP Ekstraklasy. Takie okoliczności skłoniły Veolię Energię Łódź aby zwrócić uwagę łodzian na efektywne korzystanie z ciepła w ich mieszkaniach czy miejscach pracy, szczególnie w „gorącym” okresie tak zwanego sezonu grzewczego.

W Łodzi ruszyła druga edycja kampanii „Stopień mniej znaczy więcej”, której celem jest edukacja mieszkańców, że już prosta zmiana nawyków korzystania z ciepła w tym między innymi zmniejszenie temperatury ogrzewania nawet o jeden stopień może mieć wpływ na ochronę zasobów naturalnych, poprawę jakości powietrza, a także na korzyści zdrowotne i portfel.

Z przyjemnością informujemy, że Veolia Energia Łódź, producent i dostawca ciepła systemowego, we współpracy z Łódzkim Klubem Sportowym zaprezentuje przekaz kampanii „Stopień mniej znaczy więcej” już na najbliższym meczu na stadionie Króla z Zagłębiem Lubin. Veolia Energia Łódź produkuje i dostarcza ciepło systemowe dla mieszkańców. Firma zarządza 2 elektrociepłowniami (EC3 i EC4), ponad 860 km sieci ciepłowniczej oraz obsługuje ponad 10 000 węzłów ciepłowniczych w naszym mieście.

Więcej o kampanii: stopienmniej.pl.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny