ŁKS – Legionovia. Informacje organizacyjne

Klub

ŁKS – Legionovia. Informacje organizacyjne

31.05.2018

31.05.2018

W piątek 1 czerwca oficjalnie zakończymy kolejny etap odbudowy naszego klubu. Wszystkie bilety rozeszły się w przedsprzedaży więc na jutrzejszym meczu spodziewamy się kompletu publiczności. To będzie wielkie święto wszystkich kibiców ŁKS-u, to będzie wielkie święto Łodzi.

Poniżej kilka ważnych informacji, z którymi powinien zapoznać się każdy uczestnik piątkowego widowiska.

Parkingi

W dniu meczu z Legionovią  ze względu na rozgrywaną w Atlas Arenie Ligę Narodów opłata parkingowa będzie wynosiła 20 zł (cena za samochód osobowy). W tym dniu nie obowiązują dla uczestników meczu ŁKS – Legionovia karty i listy wstępu.

#fanZoneforBET

Już od godziny 16:00 zapraszamy do rozstawionej przy wejściu na trybunę strefy forBET, gdzie na kibiców czeka mnóstwo atrakcji, w tym m.in. konkursy, konsole do gry, czy bramka celnościowa.

Z okazji awansu nasz sponsor, firma bumkacherska forBET przygotowała okolicznościowe koszulki, które będą rozdawane w strefie.

Komplet na trybunie

Prosimy, aby każdy z kibiców zajął swoje miejsce kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem. Pozwoli to uniknąć kolejek przed wejściem na trybunę. W tym dniu szczególnie zależy nam na tym, abyście tę prośbę wzięli sobie do serca.

Cała trybuna na biało!

Prosimy, aby każdy z Was pojawił się na trybunie w białej koszulce i biało-czerwono-białym szaliku.

Dzień dziecka

Oprawa: Przypominamy, że podczas jutrzejszego meczu przygotowaliśmy dla dzieci i kibiców z sektora A1 oprawę, która składać się będzie m.in. z małych flag. Prosimy, aby nie przenosić ich na inne miejsca i dostosować się do zaleceń osoby odpowiedzialnej za koordynację oprawy.

Gorąco zachęcamy również aby najmłodsi kibice pojawili się na trybunie z konfetti. To będzie Wasz wkład w tę niezwykłą oprawę! Konfetti prosimy wyrzucić w górę wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra.

Bodzio: Na sektorze A1 pojawi się maskotka klubowa, czyli rycerz Bodzio, który rozda najmłodszym słodkie upominki.

Darmowy poczęstunek: Firma Pan Grill, która odpowiada za catering na naszym stadionie przygotowała dla najmłodszych darmowy poczęstunek (przysługuje on dzieciom z biletami ulgowymi).

Ceremonia

Kilka minut po końcowym gwizdku odbędzie się krótka (około dwudziestominutowa) ceremonia z okazji awansu, dlatego zachęcamy aby do momentu jej zakończenia pozostać na swoich miejscach. Bardzo prosimy po końcowym gwizdku nie wbiegać na boisko, wiąże się to bowiem z bardzo poważnymi konsekwencjami zarówno dla klubu, jak i kibiców.

Bawcie się dobrze!