Bilety wyprzedane, ale kasy będą czynne

Klub

Bilety wyprzedane, ale kasy będą czynne

30.05.2018

30.05.2018

Ostatnie w drugiej lidze spotkanie ełkaesiaków obejrzy komplet publiczności. Chociaż biletów zabrakło już dzisiaj, kasy biletowe dla tych, którzy będą chcieli odebrać zamówione przez internet wejściówki będą czynne według harmonogramu.

Bilety na mecz z Legionovią rozeszły się w oka mgnieniu. W środę do sprzedaży trafiło ostatnich nieco ponad trzysta wejściówek. Kibice ŁKS-u, którzy zamówili bilety przez internet będą je mogli odebrać w dniu meczu. W kasach biletowych nie będzie więc już niestety możliwości zakupu wejściówek, a jedynie odebrania tych wcześniej zamówionych.

Kasy będą czynne w czwartek w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w piątek od godz. 12.00 do zakończenia pierwszej połowy.