Klub

Komunikat organizacyjny przed meczem z Legionovią

28.05.2018

28.05.2018

Komunikat organizacyjny przed meczem z Legionovią

Piątkowe starcie z Legionovią będzie ostatnim pojedynkiem ełkaesiaków w drugiej lidze. Po jego zakończeniu odbędzie się kilkunastominutowa ceremonia z okazji awansu klubu na zaplecze ekstraklasy. 

Zachęcamy sympatyków ŁKS-u, aby po ostatnim gwizdku arbitra pozostali na swych miejscach. Po pięciu latach wracamy na zaplecze ekstraklasy i w związku z tym zamierzamy chwilę tę uczcić w sposób specjalny.

Jednym z punktów tej ceremonii będzie wspólne zdjęcie z kibicami na trybunach i między innymi dlatego prosimy wszystkich o pojawienie się tego dnia na stadionie przy al. Unii 2 w białej koszulce oraz z biało-czerwono-białym szalikiem.

Atrakcji tego dnia będzie zresztą znacznie więcej. Nie zwlekajcie więc z zakupem biletu, a w miarę swoich możliwości na stadion wybierzcie się odpowiednio wcześniej.

1 czerwca świętujemy awans do Nice 1 Ligi!