Aktualności

Pierwszy wyjazdowy rezerw w 2023

15
17 / 03 / 2023

Fot. Lens Strong

Przed piłkarzami rezerw ŁKS-u pierwszy w tym roku mecz wyjazdowy. W 20. kolejce grupy I trzeciej ligi podopieczni trenera Marcina Matysiaka zmierzą się z Unią Skierniewice w Nieborowie. Początek spotkania w sobotę o godz. 14.

Nigdy się nam to nie znudzi, więc powtórzymy kolejny raz – niepokonana już od jedenastu kolejek (sic!) trzecioligowa drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego o trzeci wiosenny komplet punktów (i przy okazji piąty ligowy z rzędu) zagra tym razem z 7. w tabeli Unią Skierniewice (mecz odbędzie się w Nieborowie, ze względu na remont stadionu Unii), która rok rozpoczęła od porażki na własnym stadionie z Olimpią Zambrów (0:1), a ubiegłym tygodniu pauzowała (jej mecz z Concordią Elbląg został przełożony na inny termin).

Ełkaesiacy także z tą drużyną mają rachunki do wyrównania (w poprzedniej kolejce zrewanżowaliśmy się Błoniance Błonie), bo w rundzie jesiennej łodzianie przegrali u siebie z Unią 1:2, tracąc drugą bramkę w ostatniej minucie spotkania, więc zespół trenera Marcina Matysiaka (3. miejsce w tabeli z zaledwie trzypunktową stratą do lidera) może w sobotę w jakimś stopniu powetować sobie tamtą pechową stratę punktów.

Początek meczu 20. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Unią Skierniewice już jutro (tj. w sobotę 18 marca) o godz. 14. Do gry wraca w ten weekend także lider łódzkiej klasy okręgowej – ŁKS III Łódź (zespół trenera Mariusza Zasady zainauguruje rundę wiosenną domowym meczem z Amii Łódź; początek w sobotę o godz. 13), natomiast drużynę Akademii ŁKS do lat 17 występującą w Centralnej Lidze Juniorów czeka w niedzielę wyjazdowe starcie w Rzeszowie z Resovią (początek tego meczu o godz. 14).Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny