Akademia

Czwarty sparing rezerw. ŁKS II – Raków II 0:2

05.02.2022

05.02.2022

W czwartym meczu sparingowym rozegranym w tym roku piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali 0:2 z drugą drużyną Rakowa Częstochowa.

Oba gole dla gości padły w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Najpierw strzegącego bramki łodzian Michała Kołbę pokonał Oliwier Kucharczyk, a na początku ostatniego kwadransa pierwszej odsłony prowadzenie dla czwartoligowca spod Jasnej Góry podwyższył Adrian Krysik. Po przerwie wynik nie uległ zmianie pomimo starań naszych piłkarzy, chociaż należy pamiętać, że tego typu spotkania podporządkowane są nie wynikom a celom szkoleniowym.

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w ramach przygotowań do rundy wiosennej trzeciej ligi rozegra jeszcze cztery mecze sparingowe. Ełkaesiacy zmierzą się wkrótce z Wartą Sieradz, Pogonią Nowe Skalmierzyce, Sokołem Kleczew i RKS-em Radomsko.

Mecz sparingowy / ŁKS II Łódź – Raków II Częstochowa 0:2 (0:2)

• Bramki: 0:1 Oliwier Kucharczyk (9), 0:2 Adrian Krysik (33)
  • Skład ŁKS II (I połowa): Michał Kołba – Jędrzej Zając, Aleksander Ślęzak, Szymon Matuszko, Michał Karlikowski, Artur Sójka, Piotr Gryszkiewicz, Błażej Radwanek, Jakub Romanowicz, Dariusz Gmosiński, Łukasz Dynel. Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.
  • Skład ŁKS II (II połowa): Tomasz Kucharski – Michał Karlikowski, Andrzej Kominiarczyk, Igor Lambrecht, Lamine Coulibaly, Damian Nowacki, Mikołaj Lipień, Szymon Matuszko, Jakub Romanowicz, Mateusz Jastrzembski, Jakub Piotrowski.