Klub

ŁKS dobrze oceniony w raporcie PZPN za sezon 2017/2018

23.07.2018

23.07.2018

ŁKS dobrze oceniony w raporcie PZPN za sezon 2017/2018

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował coroczny raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłkarskich na szczeblu centralnym. Nasz klub pod wieloma aspektami został w nim oceniony bardzo dobrze.

ŁKS może się pochwalić najwyższą średnią frekwencji w sezonie 2017/2018 (4198 kibiców na mecz) na boiskach drugiej ligi. Co ciekawe, średnia frekwencja na meczach ŁKS Łódź była wyższa niż na meczach aż 16 klubów I ligi i 2 klubów Ekstraklasy.

Kibice ŁKS najliczniej stawiali się też na spotkaniach wyjazdowych. Łącznie w delegację udało się 2979 fanów „biało-czerwono-białych”.

Wysoko w raporcie oceniono parkingi dla kibiców (1. miejsce), punkty gastronomiczne (1. miejsce), wejścia na obiekt (2. miejsce) czy sanitariaty (3. miejsce). Na warunki pracy nie mogą narzekać przedstawiciele mediów czy osoby obsługujące stanowisko dowodzenia podczas spotkań przy al. Unii 2, gdyż te również oceniono najlepiej.

Według raportu na obiekcie przy al. Unii 2 kibice mają najlepsze warunki do oglądania spotkań. Stadion ełkaesiaków posiada również drugie co do jakości boisko w całej lidze.

  • Pełen raport PZPN za sezon 2018/2019 dostępny jest pod adresem – pzpn.pl.