Klub

Licytacja unikatowych piłek i odznak na 110-lecie ŁKS-u

05.09.2018

05.09.2018

Licytacja unikatowych piłek i odznak na 110-lecie ŁKS-u

W związku z jubileuszem Łódzkiego Klubu Sportowego przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Do wylicytowania – pamiątkowa piłka retro oraz odznaka – obie wydane z okazji 110. rocznicy powstania klubu.

To z pewnością coś, co znajdzie honorowe miejsce w Waszych domach i prywatnych kolekcjach pamiątek Łódzkiego Klubu Sportowego i co w końcu przypominać będzie o pięknych tradycjach najstarszego w Łodzi klubu.

Piłka wykonana jest ze skóry naturalnej (w rozmiarze 5) z tłoczeniami. Wyjątkową odznaką zaś, która również może znaleźć się w Waszej kolekcji uhonorowano w tym roku wielu wybitnych sportowców.

Takich piłek i odznak powstało jedynie sto dziesięć i niemal wszystkie zostały już sprzedane. Na licytację przeznaczyliśmy piłki oraz odznaki z numerami: 58, 98, 1 i 110.