Klub

Kup karnet i dołącz do grupy najbardziej zaangażowanych kibiców ŁKS-u

10.07.2017

10.07.2017

Kup karnet i dołącz do grupy najbardziej zaangażowanych kibiców ŁKS-u

Wśród korzyści z tym związanych należy wspomnieć m.in. o zniżkach i dodatkowych bonusach, niemniej to nie jedyne profity wynikające z posiadania karnetu. Skupieni wokół tej grupy dyskusyjnej kibice będą mieli szansę wpływania na funkcjonowanie klubu i prowadzone akcje promocyjne, otrzymywać też będą jako pierwsi ważne informacje dotyczące klubu, meczów i piłkarzy. Ponadto można tu będzie liczyć na merytoryczne dyskusje, w których wezmą udział pracownicy klubu i znane postaci ze środowiska kibicowskiego, nie zabraknie ciekawych komentarzy czy ocen po spotkaniach „Rycerzy Wiosny”.

Innymi słowy – posiadacze karnetów będą jeszcze bliżej zespołu, bieżących spraw, spotkań piłkarskich i klubu.

Aby dołączyć do grupy należy przesłać potwierdzenie zakupu karnetu wraz ze swoimi danymi na adres bilety@lkslodz.pl, a następnie przekazać oficjalnemu profilowi klubu na facebooku prośbę o dołączenie do grupy Łódzki Klub Sportowy.

WYŚLIJ PROŚBĘ


WZÓR WIADOMOŚCI

TYTUŁ: Grupa – imię i nazwisko
TREŚĆ:

e-mail:
login na portalu:
numer telefonu (nieobowiązkowo):

(oraz potwierdzenie zakupu karnetu)

Informujemy również, że klub nie będzie zbierał, przesyłał i wykorzystywał powyższych danych osobowych w żaden sposób.