Klub

Grupowa rezerwacja karnetów dla firm i kibiców

06.07.2017

06.07.2017

Grupowa rezerwacja karnetów dla firm i kibiców

Drugoligowy sezon to nie tylko nowi i znacznie wyżej notowani rywale, ale i nowe rozwiązania dla kibiców ŁKS-u. Grupowa rezerwacja karnetów dla firm i grup kibicowskich skierowana jest do wszystkich tych, którzy emocje związane z występami piłkarzy pragną przeżywać w gronie znajomych lub współpracowników.

Zbiórki kibiców z danego osiedla, dzielnicy czy pracy, a potem wspólny pochód na mecz ŁKS-u to, jak zauważyliśmy, niemal już tradycja. Na stadionie przy al. Unii Lubelskiej 2 wszyscy jesteśmy biało-czerwono-białą rodziną, niemniej ponieważ grupy te (oczywiście niekoniecznie związane z osiedlem czy dzielnicą) z pewnością chciałby obserwować zmagania naszych piłkarzy w towarzystwie znajomych, klub przygotował dedykowaną zarówno wspomnianym grupom kibicowskim, ale także firmom – grupową rezerwację karnetów.

Chcąc dokonać rezerwacji (dotyczy zarówno karnetów na rundę jak i na cały sezon) prosimy o:

  1. Wyznaczenie osoby odpowiedzialnej w danej grupie za kontakt z klubem. Osoba ta powinna podać drogą mailową (na adres: bilety@lkslodz.pl) swoje dane (imięnazwiskonumer kontaktowy).
  2. Przesłanie drogą mailową listy osób (imię, nazwisko, PESEL) na adres: bilety@lkslodz.pl. Przy tej okazji należy zaznaczyć wybrany przez daną grupę sektor (nie ma możliwości wybieranie konkretnych miejsc).
  3. Po otrzymaniu maila z listą osób, klub prześle drogą mailową potwierdzenie odbioru listy. W wiadomości znajdzie się również numer konta, na który należy przelać odpowiednią kwotę.

Karnety będą do odebrania od dnia 25 lipca 2017 roku.