Klub

Tomasz Salski: Dziękuję za Wasze wsparcie

28.06.2017

28.06.2017

Tomasz Salski: Dziękuję za Wasze wsparcie

Drodzy Kibice,

pragnę wszystkim Wam serdecznie podziękować za cały sezon 2016/17. Dziękuję za Wasze wsparcie dla Klubu, za kapitalną atmosferę, którą tworzyliście na meczach przy al. Unii 2 oraz licznych wyjazdach. Dziękuję też za słowa otuchy po meczu z Ursusem oraz gratulacje po uzyskaniu awansu.

Ogromne podziękowania należą się również wszystkim sponsorom i partnerom Klubu, a w szczególności Tomaszowi Lipcowi, właścicielowi firm Ultrashop i Bombashop, Pani Dorocie Łyżwie – właścicielce firmy Dorgas i Jarkowi Łukowiczowi – właścicielowi szkół Cosinus.

A ponieważ zawsze podkreślam, ze prowadzenie klubu to praca zespołowa, wielkie podziękowania kieruje pod adresem moich najbliższych współpracowników – Jacka ŻałobyKrzysztofa Przytuły i Dariusza Lisa – za ciężką pracę i za to, że ze potrafiliście ze mną wytrzymać przez cały ten rok.

Szczególne słowa uznania, a i podziękowania kieruje do trzech moich przyjaciół, bez których nie wyobrażam sobie ŁKS-u dzisiaj, tj. Dariusza ŁyżwyŁukasza Bielawskiego i Mariusza Przybyły. Ich pomoc oraz wielkie zaangażowanie na rzecz ŁKS-u jest nie do przecenienia.

Dziękuję również Stowarzyszeniu Kibiców ŁKS na czele z Jackiem Lipińskim, za to że zawsze mogłem w tym sezonie na Was liczyć.

Wszystkim życzę udanych urlopów! Wypoczywajcie i wracajcie szczęśliwie z wakacji, widzimy się już 29 lipca na pierwszym meczu w drugiej lidze.

I pamiętajcie:

„Football without the fans is nothing”

Pozdrawiam,
Tomasz Salski