Kramel sponsorem strategicznym ŁKS

Klub

Kramel sponsorem strategicznym ŁKS

12.06.2024

12.06.2024

Firma Kramel została sponsorem strategicznym ŁKS Łódź, tym samym zwiększając swoje zaangażowanie w Łódzki Klub Sportowy. Logotyp firmy zajmie centralne miejsce na koszulkach naszego klubu.

Jesienią ubiegłego roku, w ramach długofalowej współpracy, logotyp firmy Kramel, jako jednego ze sponsorów ŁKS-u, pojawił się m.in. na strojach pierwszej drużyny oraz drugoligowych rezerw, a także został wyeksponowane na nośnikach reklamowych na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla przy okazji wydarzeń sportowych z udziałem ełkaesiaków.

Teraz firma Kramel została sponsorem strategicznym dwukrotnego mistrza Polski, o czym powiedział w trakcie niedzielnego LIVE w ŁKS TV Dariusz Melon, właściciel firmy Kramel i współwłaściciel naszego klubu. Od rundy jesiennej sezonu 2024/2025 logotyp firmy zajmie centralne, najbardziej wyeksponowane miejsce na koszulkach piłkarzy ŁKS-u.

Spółka Kramel istnieje od 1989 roku i jest jedną z największych firm działających w branży FMCG, która operując na terenie całego kraju współpracuje z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej. Od lat Kramel cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i co godne podkreślenia jako jedyna firma świadczy unikalną formę dystrybucji, tzw. vanselling.