Aktualności

Kramel gra z ŁKS

39
04 / 10 / 2023

Do grona sponsorów głównych Łódzkiego Klubu Sportowego dołączyła firma Kramel. W ramach długofalowej współpracy logotyp firmy pojawi się m.in. na koszulkach ekstraklasowej drużyny ŁKS-u oraz drugoligowego zespołu rezerw.

Można powiedzieć, oczywiście mocno rzecz upraszczając, że zaczęło się od… derbowego proporczyka. Właściciela firmy Kramel, Dariusza Melona, kibice ŁKS-u na pewno dobrze kojarzą, bo to właśnie on wygrał licytację derbowego proporczyka, z której dochód został przeznaczony na rzecz podopiecznych fundacji Happy Kids.

I ten bardzo szczęśliwy finał jednej sprawy, stał się niejako punktem wyjścia dla kolejnej, której zwieńczeniem było w środę podpisanie przez właściciela firmy Kramel umowy sponsorskiej z Łódzkim Klubem Sportowym.

W ramach długofalowej współpracy logotyp firmy Kramel, jako jednego ze sponsorów głównych ŁKS-u, pojawi się m.in. na strojach pierwszej drużyny występującej w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy oraz drugoligowych rezerw, a także zostanie wyeksponowane na nośnikach reklamowych na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla przy okazji wydarzeń sportowych z udziałem ełkaesiaków.

– Bardzo dziękuję szefowi oraz założycielowi firmy Kramel, Dariuszowi Melonowi, za zaufanie, przychylność, otwartość i zaangażowanie. Podjęcie współpracy z firmą Kramel pomoże nam w realizacji wyzwań, które stoją przed klubem w tym sezonie. Zwraca uwagę też fakt, że rzeczona współpraca dotyczy pierwszego i drugiego zespołu. To ważne, bo decyzje sportowe podejmowane w klubie w zakresie struktur poszczególnych drużyn na różnych poziomach rozgrywkowych są zauważane przez partnerów biznesowych. Współpraca z firmą Kramel oczywiście będzie miała pozytywny wpływ na dywersyfikację przychodów klubu. Prace w tym zakresie, zapewniam, będą kontynuowane – mówi Michał Frontczak, dyrektor sprzedaży i komunikacji ŁKS-u.

Spółka Kramel istnieje od 1989 roku i jest jedną z największych firm działających w branży FMCG, która operując na terenie całego kraju współpracuje z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej. Od lat Kramel cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i co godne podkreślenia jako jedyna firma świadczy unikalną formę dystrybucji, tzw. vanselling.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny