Aktualności

Zagłosuj w BO na piłkarskie warsztaty na Teofilowie

2
02 / 10 / 2023

Do końca października (w formie elektronicznej) można głosować na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Wśród nich znajduje się także projekt B182TW zainspirowany akcją #WFzŁKS, czyli „Otwarte warsztaty z piłki nożnej dla mieszkańców Teofilów-Wielkopolska”.

Wspomniany projekt, oznaczony kodem B182TW, skierowany jest do dzieci i młodzieży, a zakłada stworzenie bezpłatnych dla uczestników warsztatów piłkarskich z udziałem trenera oraz piłkarza, który uatrakcyjni zajęcia. Projekt został zainspirowany akcją #WFzŁKS i podobnie jak ona, ma na celu zachęcić najmłodszych do ruchu na świeżym powietrzu w atrakcyjnej formie ogólnodostępnych zajęć sportowych.

W tym przypadku to otwarte warsztaty z piłki nożnej dla mieszkańców Teofilów-Wielkopolska, ale w planie w zależności od zainteresowania jest powstanie podobnych inicjatyw w innych rejonach miasta.

Głosowanie tradycyjne, czyli poprzez kartę głosowania, odbędzie się dniach od 2 do 16 października w Biurze Aktywności Miejskiej przy ul. Tuwima 10 w Łodzi. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby oddać swój głos przez internet (głosowanie online potrwa od 2 do 31 października), do czego niezbędne będzie podanie kodu weryfikacyjnego przesłanego bezpłatnie SMS-em na podany przez głosującego numer telefonu.

Jak możemy w tym pomóc? Oddajmy swój głos w BO na zadanie B182TW: Otwarte warsztaty z piłki nożnej dla mieszkańców Teofilów-Wielkopolska. Zgodnie z regulaminem Budżetu Obywatelskiego – głosować mogą wszyscy mieszkańcy Łodzi, posiadający PESEL. Wiek nie ma znaczenia, więc nieletni też mogą oddać głos za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych.

  • Projekt B182TW: Otwarte warsztaty z piłki nożnej dla mieszkańców Teofilów-Wielkopolska
  • Rodzaj zadania / Nazwa osiedla: OSIEDLOWE – Bałuty – Teofilów-Wielkopolska
  • Kategoria projektu: Sport i rekreacja

W XI edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego każdy Mieszkaniec Łodzi może oddać maksymalnie pięć głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla) oraz maksymalnie pięć głosów na projekty ponadosiedlowe. Głosowanie internetowe – KLIKNIJ W LINK – trwa od 2 października 2023 r. do końca 31 października 2023 r. Przed przystąpieniem do głosowania warto zapoznać się z informacją o poszczególnych rodzajach zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. Dostępna jest również instrukcja – JAK ODDAĆ GŁOS?

Przypominamy też, że zagłosowanie na wspomniany projekt, nie wyklucza oddania głosu również na inny bliski nam projekt, czyli nr L015, tj. Galerię pamiątek Łódzkiego Klubu Sportowego (z kategorii kultura i dziedzictwo).SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny