Konferencja prasowa po ŁKS – GKS Katowice

Klub

Konferencja prasowa po ŁKS – GKS Katowice

16.07.2022

16.07.2022

Sobotnią inaugurację pierwszoligowych rozgrywek w Łodzi podsumowali po meczu szkoleniowiec GKS-u Katowice Rafał Górak i trener ŁKS-u Kazimierz Moskal. Głos zabrał także pomocnik łodzian, Dawid Kort.

Rafał Górak (trener GKS-u): Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani i na tym mi dziś bardzo zależało. Jestem niezmiernie szczęśliwy z tego, że zdołaliśmy wygrać inauguracyjne spotkanie, tym bardziej że graliśmy dziś z silnym rywalem o dużym potencjale, który na pewno będzie jeszcze punktował.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Wszyscy chcielibyśmy inaczej rozpocząć sezon. GKS to groźny zespół, ma pomysł na grę, a my nie ustrzegliśmy się błędów. Na pewno dużo pracy przed nami. To, co chcemy grać z pewnością nie jest łatwe. Jeśli przegrywa się mecz, nigdy nie ma się racji, dlatego przyjmujemy krytykę z pokorą, ale zamierzamy dalej robić swoje i poukładać ten zespół.

Po konferencji prasowej z udziałem szkoleniowców głos zabrał także Dawid Kort, który w sobotę zadebiutował w barwach ŁKS-u.

Dawid Kort (piłkarz ŁKS-u): Szkoda, że przegrywamy pierwszy mecz sezonu, ale myślę, że naszą pracą i atmosferą, który panuje tutaj, pójdziemy do przodu. GKS był dziś lepszy i wygrał zasłużenie.