Komunikat organizacyjny dotyczący sparingu z KKS-em Kalisz

08 / 08 / 2020

Już w najbliższą środę piłkarze ŁKS-u rozegrają jedyny w Łodzi w tym okresie przygotowawczym mecz kontrolny. Ich rywalem będzie wtedy KKS 1925 Kalisz, czyli beniaminek drugiej ligi oraz świeżo upieczony zdobywca Wielkopolskiego Totolotek Pucharu Polski. Poniżej kilka najważniejszych informacji dotyczących organizacji tego spotkania.

Zaplanowany na godzinę 17:00 sparing będzie zamknięty dla kibiców. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną w naszym kraju oraz późne wyznaczenie dokładnego terminu meczu Totolotek Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław, od którego zależała możliwość i celowość odbycia wspomnianej gry kontrolnej, nie udało się bowiem załatwić wszystkich niezbędnych formalności związanych z możliwością wpuszczenia publiczności na stadion. Jeszcze w środę wieczorem będzie można jednak obejrzeć najciekawsze fragmenty konfrontacji z KKS-em na kanale ŁKS TV.

Dla przedstawicieli mediów, w tym fotoreporterów, chcących obejrzeć spotkanie z ekipą z Kalisza mamy przygotowaną ograniczoną ilość miejsc. Wszyscy chętni proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: prasa@lkslodz.pl do wtorku 11 sierpnia do godziny 15:00. Osoby, którym przyznane zostaną akredytacje, zostaną poinformowane o tym tego samego dnia do godziny 18:00. Ze względu na sytuację pandemiczną panującą w całym kraju zastrzegamy sobie jednak możliwość całkowitego zamknięcia meczu dla mediów do ostatniej chwili.