Drużyna

Komunikat dla mediów przed sparingiem z GKS Tychy

26.06.2018

26.06.2018

Komunikat dla mediów przed sparingiem z GKS Tychy

 

Informujemy, że wejście dla przedstawicieli mediów na sobotni mecz towarzyski z GKS-em Tychy, który rozpocznie się o godz. 18:00 na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 będzie się odbywało dokładnie tak jak na pojedynki ligowe.
 
Na spotkanie obowiązują stałe akredytacje wydane przed sezonem 2017/2018. Należy je okazać przy wejściu na stadion. Wszystkich dziennikarzy, którzy nie posiadają wejściówek stałych prosimy o wysłanie e-maila na adres prasa@lkslodz.pl najpóźniej do piątku (29 czerwca) do godziny 16:00. Przygotowane zostaną akredytacje jednorazowe, które będzie można odebrać w wejściu „Media” na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
Z powodu odbywających się na parkingach MAKiS imprezy okolicznościowej nie będzie możliwości wjazdu na ich teren.