Drużyna

Kamil Żylski w ŁKS-ie

18.06.2018

18.06.2018

Kamil Żylski w ŁKS-ie

Klub podpisał z wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz kontrakt do końca czerwca 2020 roku. Młody napastnik reprezentował w minionym sezonie barwy Sokoła Aleksandrów.

Kamil Żylski swoją piłkarską karierę rozpoczynał w bydgoskim Zawiszy dziewięć lat temu. Najpierw jako junior, później przez dwa sezonu rozgrywał się w rezerwach niebiesko-czarnych. W sezonie 2015/16 dołączył do kadry pierwszego zespołu i z powodzeniem grał na pierwszoligowych boiskach. Niestety, bydgoski klub z powodu problemów organizacyjnych nie mógł kontynuować gry na zapleczu ekstraklasy i napastnik przeniósł się najpierw do Warlubia, a następnie do Ciechanowa i Aleksandrowa Łódzkiego.

Mierzący 180 cm wzrostu 22-letni zawodnik w ubiegłym sezonie był podstawowym graczem Sokoła. W Aleksandrowie rozegrał 28 spotkań i strzelił 19 goli.

Pochodzę z Bydgoszczy, więc ŁKS, tak jak Zawisza, był i jest mi bliski. Bardzo się cieszę, że trafiłem własnie na al. Unii 2. Mam nadzieję, że szybko zaaklimatyzuję się w klubie i dam drużynie oraz kibicom od siebie jak najwięcej. – skomentował podpisanie kontraktu nowy napastnik ŁKS-u.

Witamy w Łódzkim Klubie Sportowym!