Aktualności

Kolejny zdolny młodzieżowiec dołączył do ŁKS

15
29 / 06 / 2020

Piotr Gryszkiewicz jest kolejnym zawodnikiem, który podpisał umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. 19-letni pomocnik, mający za sobą występy w reprezentacji Polski do lat 18, podpisał umowę ważną do końca czerwca 2023 roku.

Dla Gryszkiewicza ŁKS będzie pierwszym w karierze klubem spoza rodzinnego Gdańska. Jako dziecko trenował on w zespole Olivii Gdańsk, skąd trafił do gdańskiej Lechii, gdzie ostatnio występował w drugiej drużynie i Centralnej Lidze Juniorów.

Więcej ciekawostek o nowym piłkarzu „Rycerzy Wiosny” dowiecie się z poniższego wywiadu:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]