Kluby partnerskie ŁKS Łódź

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W ubiegłym tygodniu w strefie Skybox Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla odbyło się spotkanie poświęcone współpracy ŁKS-u z klubami.

W trakcie spotkania, na którym pojawili się Prezes Zarządu ŁKS S.A. Tomasz Salski oraz dyrektor sportowy Krzysztof Przytuła, koordynator Akademii ŁKS Krystian Kierach przybliżył zaproszonym gościom ideę projektu klubów partnerskich ŁKS-u.

Proponowana przez ŁKS współpraca zakłada przede wszystkim oparte na szacunku partnerstwo, pozwalające na wymianę cennych doświadczeń, wspólne osiąganie istotnych z punktu widzenia obu stron celów i współdziałanie na wielu ważnych dla klubów płaszczyznach.

Jeśli Twój klub jest zainteresowany dołączeniem do grona klubów partnerskich ŁKS-u i tym samym podpisaniem umowy partnerskiej, prosimy o wypełnienie ankiety. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem Akademii ŁKS – Krystianem Kierachem: krystian.kierach@lkslodz.pl, 695 353 272.