Kazimierz Moskal przed Podbeskidziem

Kazimierz Moskal przed Podbeskidziem

„Zrobimy wszystko, że zdobyć jutro trzy punkty”. Trener Kazimierz Moskal odpowiedział na pytania łódzkich dziennikarzy przed piątkowym meczem ŁKS-u z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Nie myślimy już o tym, co wydarzyło się w ostatniej kolejce. Skupiamy się wyłącznie na najbliższym meczu. […] W piątek zabraknie Mieszka Lorenca, Nelsona Balongo i za żółte kartki Artemijusa Tutyškinasa. […] Walka o awans potrwa zapewne do końca sezonu. Każdy mecz będzie miał ogromną wagę. […] Martwią mnie te karne dyktowane w naszych meczach. I dziwią decyzję, które za nimi stoją. Tych kontrowersji jest mnóstwo. I oczywiście, ma to wpływ na nasze zachowanie w obronie. […] Dla nas bardzo ważne są w piątek trzy punkty. I zrobimy wszystko, żeby zostały w Łodzi. Spotkają się dwa zespoły z czołówki, więc tym spotkaniu będą różne fazy, ale nie możemy zapominać, że gramy u siebie i chcemy atakować.