Aktualności

Kazimierz Moskal przed meczem z Cracovią

5
29 / 09 / 2023

W trakcie piątkowej konferencji prasowej trener Kazimierz Moskal odpowiedział na pytania łódzkich dziennikarzy przed sobotnim meczem ŁKS-u z Cracovią.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Cracovia jest w dość podobnej sytuacji. Też nie mają ostatnio dobrej serii w lidze, a i podobnie wyglądał ich ostatni mecz w Pucharze Polski. To bardzo niewygodny rywal. Grają piątką obrońców, nie jest z nimi łatwo. Musimy być gotowi na to, że obrona rywala będzie mocno skonsolidowana, ale pewnie pojawią się fazy meczu, kiedy będą musieli wyjść wyżej. Sytuacja w naszego meczu z Jagiellonią skonsolidowała dodatkowo zespół. Tak jak to, że zdołaliśmy zremisować z wiceliderem. Chciałbym, żeby przyniosło to efekt w meczu z Cracovią.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny