Aktualności

Bartosz Frankowski sędzią meczu z Cracovią

-1
28 / 09 / 2023

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Rozjemcą zaplanowanego na sobotę meczu 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Cracovia, będzie Bartosz Frankowski.

Doświadczony arbiter z Torunia, który w swoim CV ma już m.in. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, w tym sezonie sędziował sześć spotkań piłkarskiej elity, w których pokazał 24 żółte kartki, 2 czerwone kartki i dwukrotnie wskazał na jedenasty metr. Po raz ostatni z tym arbiter ełkaesiacy spotkali się w sezonie 2019/2020, gdy był rozjemcą sześciu meczów łodzian.

W sobotę asystentami Bartosza Frankowskiego będą Marcin Boniek i Jakub Winkler, a sędzią technicznym Sylwester Rasmus. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Lasyk i Arkadiusz Kamil Wójcik. Pierwszy gwizdek o godz. 15.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny