Drużyna

Kazimierz Moskal: Nie boję się tego wyzwania

13.06.2022

13.06.2022

Kazimierz Moskal: Nie boję się tego wyzwania

– Byłbym bardzo nieodpowiedzialny, gdybym próbował coś obiecywać, ale na pewno nie boję się podjęcia tego wyzwania – powiedział Kazimierz Moskal w trakcie poniedziałkowego briefingu prasowego, który poprzedził pierwsze po przerwie letniej zajęcia ełkaesiaków.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Z wielką przyjemnością przyjąłem propozycję powrotu do ŁKS-u. Presja jest wszędzie i wiem, że w Łodzi oczekiwania są duże. Kibice będą żądać zwycięstw od zespołu, tak jak ja będę oczekiwać od niego dobrej gry. To jest sport więc jedyne, co mogę powiedzieć to, że zrobimy wszystko, żeby dobrze grać w piłkę. Byłbym bardzo nieodpowiedzialny, gdybym próbował coś obiecywać, ale na pewno nie boję się podjęcia tego wyzwania, chociaż musimy sobie zdawać sprawę z sytuacji. A dziś ta jest inna niż cztery lata temu, gdy przychodziłem tutaj po raz pierwszy. Zupełnie mnie to nie przeraża.