Karol Arys sędzią meczu z Puszczą

Karol Arys sędzią meczu z Puszczą

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Niedzielny mecz 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na stadionie Króla z Puszczą Niepołomice, poprowadzi Karol Arys.

Z arbitrem ze Szczecina spotkaliśmy się w tym sezonie przy okazji inauguracyjnego starcia z Legią w Warszawie i wyjazdowego spotkania z Radomiakiem Radom. W sumie dla tego sędziego będzie to piąty mecz z udziałem piłkarzy ŁKS-u, z czego dwa z nich odbyły się w zeszłym sezonie, gdy łodzianie występowali jeszcze na zapleczu elity (wygrane 3:2 starcie z Górnikiem Łęczna i zremisowany 1:1 wyjazdowy mecz z Arką Gdynia, po którym zapewniliśmy sobie awans do PKO BP Ekstraklasy).

W niedzielę asystentami Karola Arysa będą Marek Arys i Marcin Janawa, a sędzią technicznym Piotr Idzik. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Bartosz Frankowski i Paulina Baranowska. Zawody rozpoczną się o godz. 12.30.