Drużyna

Kadra ŁKS na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej

01.07.2024

01.07.2024

Kadra ŁKS na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej

Na początku zgrupowania piłkarzy ŁKS-u w Woli Chorzelowskiej, które rozpoczęło się dziś (tj. w poniedziałek 1 lipca), trener Jakub Dziółka będzie miał do dyspozycji 24 zawodników.

W 24-osobowej kadrze znalazło się czterech bramkarzy i 20 zawodników z pola. Zabrakło w niej Thiago Ceijasa i Jakuba Letniowskiego, którzy od poniedziałku rozpoczną treningi w drużynie rezerw oraz Ricardo Goncalvesa (pomocnika czeka dwutygodniowa przerwa w treningach ze względu na uraz).

Kay Tejan nie osiągnął porozumienia z potencjalnym nowym pracodawcą i wróci do naszego klubu, lecz ze względu na zaległości treningowe wznowi zajęcia w Łodzi z drugim zespołem. Przyszłość Rahila Mammadova wyjaśni się w trakcie najbliższych dni. Z kolei piłkarze wystawieni na listę transferową – Marcin Flis, Adrian Małachowski, Mieszko Lorenc i Bartosz Szeliga – do czasu znalezienia nowego pracodawcy też będą trenować z drużyną rezerw ŁKS-u.

Przypomnijmy, że ełkaesiacy rozegrają w Woli Chorzelowskiej dwa mecze sparingowe (ze Stalą Mielec w sobotę 6 lipca i Puszczą Niepołomice we wtorek 9 lipca). Nasi piłkarze wrócą do Łodzi 9 lipca, czyli po zakończeniu sparingu z Puszczą i odnowie biologicznej.


Kadra ŁKS-u na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej (2024):

Bramkarze:

 • Aleksander Bobek
 • Łukasz Bomba
 • Tomasz Kucharski
 • Michał Kołba

Obrońcy:

 • Kamil Dankowski
 • Piotr Głowacki
 • Levent Gülen
 • Mateusz Książek
 • Adrien Louveau
 • Artemijus Tutyškinas
 • Marcel Wszołek

Pomocnicy i napastnicy:

 • Andreu Arasa
 • Husein Balić
 • Aleksander Iwańczyk
 • Kelechukwu Ibe-Torti
 • Mateusz Kupczak
 • Jan Łabędzki
 • Antoni Młynarczyk
 • Michał Mokrzycki
 • Pirulo
 • Maksymilian Sitek
 • Alan Siwek
 • Mateusz Wysokiński
 • Jędrzej Zając

Sztab trenerski i medyczny:

 • Pierwszy trener: Jakub Dziółka
 • Drugi trener: Łukasz Włodarek
 • Asystenci: Ryszard Robakiewicz, Maksymilian Hołownia (analityk)
 • Trener bramkarzy: Michał Zapart
 • Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Olszewski
 • Szef pionu medycznego | główny fizjoterapeuta: Leszek Simiłowski
 • Fizjoterapeuta: Mateusz Traczyński
 • Psycholożka: Anna Olkiewicz
 • Kierownik drużyny: Jacek Żałoba