Drużyna

Vladyslav Okhronchuk i Grzegorz Glapka odchodzą z ŁKS

28.06.2024

28.06.2024

Vladyslav Okhronchuk i Grzegorz Glapka odchodzą z ŁKS

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Vladyslav Okhronchuk i Grzegorz Glapka nie będą reprezentowali barw ŁKS-u w nowym sezonie. Wygasające z końcem czerwca br. umowy klubu z piłkarzami nie zostaną przedłużone.

Vladyslav Okhronchuk został piłkarzem ŁKS-u przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023 i rozegrał w pierwszej drużynie 23 spotkania (wszystkie w 1. Lidze; awansował z ŁKS-em do PKO BP Ekstraklasy). Ukraiński pomocnik zdobył jedną bramkę, do tego rozegrał 7 spotkań w rezerwach ŁKS-u (2 gole), z kolei wiosnę 2024 roku spędził na wypożyczeniu w Polonii Warszawa. W nowym sezonie będzie występował w Zniczu Pruszków.

Grzegorz Glapka pojawił się w Łodzi jesienią 2022 roku. Od tego czasu rozegrał 6 spotkań w pierwszej drużynie oraz 34 mecze w rezerwach ŁKS-u, w międzyczasie wywalczając z drugą drużyną naszego klubu awans do drugiej ligi. Rundę wiosenną zakończonego niedawno sezonu zawodnik spędził na wypożyczeniu w drugoligowej Olimpii Grudziądz.

Umowy naszego klubu z Vladyslavem Okhronchukiem i Grzegorzem Glapką wygasają 30 czerwca br. i decyzją klubu nie zostały przedłużone. Piłkarzom dziękujemy za reprezentowanie barw ŁKS-u i życzymy im powodzenia w dalszej karierze.