Sparing z Wieczystą Kraków w ŁKS TV

Drużyna

Sparing z Wieczystą Kraków w ŁKS TV

24.06.2024

24.06.2024

W najbliższą sobotę piłkarze ŁKS-u rozegrają pierwszy sparing. Spotkanie z Wieczystą Kraków, który rozpocznie się o godz. 12, zobaczycie bezpłatnie w ŁKS TV.

Ełkaesiacy kilka dni temu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, a w sobotę 29 lipca na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS rozegrają pierwszy sparing. Zespół trenera Jakuba Dziółki zmierzy się ze świeżo upieczonym beniaminkiem 2. Ligi, który w poprzednim sezonie wygrał w cuglach grupę IV trzeciej ligi. W Wieczystej Kraków, zespole prowadzonym przez trenera Sławomira Peszkę, występuje kilku znanych ligowców, więc to bardzo ciekawy pod względem sportowym rywal.

Sparing ŁKS-u z Wieczystą Kraków zobaczycie bezpłatnie w ŁKS TV, czyli na klubowym kanale YouTube.

  • Spotkanie odbędzie się na boisku nr 3 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny.

Wspieraj ŁKS na Patronite

Przy okazji zachęcamy do wsparcia naszych działań na Patronite. Żeby zostać Patronem ŁKS-u wystarczy bardzo niewiele (np. 10 zł), a każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami. Co ważne, wasze zaangażowanie na Patronite wpływa na jakość materiałów wideo zwłaszcza na kanale ŁKS TV i naszych mediów społecznościowych.

  • Mecz sparingowy: ŁKS Łódź – KS Wieczysta Kraków
  • Sobota (29 czerwca) godz. 12
  • Boisko nr 3 ośrodka treningowego Akademii ŁKS
  • Transmisja w ŁKS TV (dostęp bezpłatny)