Drużyna

„Kelly” wraca z wypożyczenia

19.06.2024

19.06.2024

„Kelly” wraca z wypożyczenia

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Wiosnę 2024 roku Kelechukwu Ibe-Torti spędził w Resovii na wypożyczeniu, które dobiegło końca. Zawodnik wrócił do ŁKS-u i podejmie rywalizację o miejsce w kadrze pierwszej drużyny naszego klubu.

Łódzki Klub Sportowy związał się z 22-letnim piłkarzem latem 2020 roku. Urodzony w Nigerii piłkarz, który posiada polskie obywatelstwo i otrzymywał już powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski, w barwach ŁKS-u rozegrał dotąd 41 meczów w lidze, zdobył jedną bramkę i zanotował dwie asysty, do tego należy dodać 4 spotkania w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski (tu dwa gole) oraz 15 występów w rezerwach ŁKS-u na poziomie trzeciej i drugiej ligi (tutaj trzy gole i trzy asysty).

Wiosnę 2024 roku Kelechukwu Ibe-Torti spędził na wypożyczeniu w Resovii. Na zapleczu piłkarskiej elity „Kelly” rozegrał 23 spotkania (16 w wyjściowym składzie), zdobył bramkę, zanotował ponadto 6 asyst, do tego zaliczył dwa spotkania w Fortuna Pucharze Polski.

Decyzją klubu piłkarz związany umową z ŁKS-em do końca czerwca 2025 roku rozpocznie okres przygotowawczy z pierwszą drużyną Łódzkiego Klubu Sportowego.