Aktualności

Kadra ŁKS na Wolę Chorzelowską

14
19 / 06 / 2023

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Już we wtorek piłkarze ŁKS-u rozpoczną zgrupowanie. Trener Kazimierz Moskal będzie miał do dyspozycji w Woli Chorzelowskiej 21 zawodników.

Dziewięciodniowe zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej ełkaesiacy rozpoczną we wtorek 20 czerwca i w jego trakcie m.in. rozegrają mecz sparingowy z ekstraklasową Stalą Mielec. Po powrocie do Łodzi w ramach gier kontrolnych zmierzymy się z GKS-em Katowice oraz beniaminkiem pierwszej ligi, Polonią Warszawa. Rozgrywki PKO BP Ekstraklasy łodzianie zainaugurują w weekend 22-23 lipca wyjazdowym meczem z Legią Warszawa.


Kadra ŁKS-u na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej

  • Bramkarze: Dawid Arndt, Michał Kołba, Tomasz Kucharski
  • Obrońcy: Kamil Dankowski, Adam Marciniak, Nacho Monsalve, Artemijus Tutyskinas
  • Pomocnicy: Bartosz Biel, Grzegorz Glapka, Mieszko Lorenc, Jan Łabędzki, Kelechukwu Ibe-Torti, Pirulo, Ricardo Goncalves, Vladyslav Okhronchuk, Maciej Śliwa, Bartosz Szeliga, Jakub Letniowski
  • Napastnicy: Nelson Balongo, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić
  • Sztab szkoleniowy: Kazimierz Moskal (trener), Marcin Pogorzała (asystent trenera), Paweł Drechsler (trener przygotowania motorycznego), Michał Zapart (trener bramkarzy), Mateusz Traczyński (fizjoterapeuta), Marcin Kwiatkowski (fizjoterapeuta), Krzysztof Mizera (dietetyk)

Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk przebywają na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski i dołączą do zespołu w późniejszym terminie.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny