Aktualności

Janusz Dziedzic: W temacie Michała działamy na normalnych zasadach

6
08 / 02 / 2023

– Michał Trąbka ma kontrakt z ŁKS-em do 30 czerwca. Pracuje normalnie, jest w niezłej dyspozycji, więc działamy na normalmych zasadach. Na ten moment nie istnieje temat Michała w kontekście szybszej przeprowadzki na Podkarpacie – mówi Janusz Dziedzic, który odpowiedział także na pytania dotyczące m.in. Jana Kuźmy i uregulowania przez nasz klub zobowiązań względem byłych zawodników.

Na wtorkowych zajęciach piłkarzy ŁKS-u oprócz zawodników, którzy wzięli udział w zgrupowaniu w Side, pojawili także Jowin Radziński, Marek Kozioł i Jan Kuźma, a zajęciom przyglądał się dyrektor sportowy Janusz Dziedzic.

– Mamy pomysł na Jana Kuźmę. Razem z trenerem uznaliśmy, że Janek powinien mieć szansę na regularną grę. Dopóki nie znalazł się nikt, kto w naszej ocenie mógłby to mu zagwarantować, piłkarz jest z nami, pracuje normalnie i jest brany pod uwagę przez sztab szkoleniowy – mówi dyrektor sportowy lidera Fortuna 1 Ligi.

Wśród zawodników, którzy we wtorek trenowali na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej był oczywiście także Michał Trąbka. Zawodnik latem przeniesie się do Stali Mielec, ale wiosną nadal będzie reprezentował barwy Łódzkiego Klubu Sportowego i jak sam mówi, nie zamierza na boisku odstawiać nogi. – Chcę jasno określić, będę dawał z siebie sto procent – zapewnia pomocnik ŁKS-u.

– Sytuacja Michała jest jasna. Ma kontrakt z ŁKS-em do 30 czerwca. Pracuje normalnie, jest w niezłej dyspozycji, więc działamy na normalnych zasadach. Na ten moment nie istnieje temat Michała w kontekście szybszej przeprowadzki na Podkarpacie. Żadna oferta ze strony Stali Mielec nie wpłynęła – zapewnia Janusz Dziedzic, który odniósł się na koniec także do tematu możliwości zakontraktowania przez nasz klub nowych zawodników.

– Udało się uregulować wszystkie sprawy. Klub spłacił zobowiązania w stosunku do byłych piłkarzy. Czekamy teraz na informację potwierdzającą, że możemy także w tym temacie działać na normalnych zasadach i rejestrować zawodników – mówi Janusz Dziedzic.

Na środę sztab szkoleniowy na czele z trenerem Kazimierzem Moskalem zaplanował dwie jednostki treningowe, bo oprócz zajęć na boisku przewidziano także ćwiczenia w siłowni VeraSport. W czwartek, piątek i sobotę ełkaesiacy będą szlifowali formę na boisku, z kolei w niedzielę meczem z GKS-em Tychy zainaugurują wiosenną część rozgrywek na zapleczu ekstraklasy.


 SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny