Drużyna

Jan Sobociński wśród najlepszych młodzieżowców Fortuna 1 Ligi

08.12.2018

08.12.2018

Jan Sobociński wśród najlepszych młodzieżowców Fortuna 1 Ligi

Po najlepszej jedenastce rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi portal Gol24.pl przygotował teraz zestawienie najlepszych młodzieżowców we wspomnianych rozgrywkach. Tym razem także nie zabrakło ełkaesiackiego akcentu, bo w topowej dziesiątce znalazł się Jan Sobociński.

Jankowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia i liczymy, że wiosną w podobnym podsumowaniu dołączy do niego co najmniej Piotr Pyrdoł. A cała dziesiątka najlepszych młodzieżowców zaplecza ekstraklasy według portalu GOL24 wygląda następująco (kolejność od najstarszego do najmłodszego):

Hubert Adamczyk (GKS Tychy), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Przemysław Płacheta (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Juliusz Letniowski (Bytovia Bytów), Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice), Damian Pawłowski (Wigry Suwałki), Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Jakub Moder (Odra Opole), Michał Góral (Stomil Olsztyn).