Drużyna

Dwóch ełkaesiaków w Jedenastce Jesieni portalu Gol24

07.12.2018

07.12.2018

Dwóch ełkaesiaków w Jedenastce Jesieni portalu Gol24

Grudzień to tradycyjny czas wszelkiego rodzaju podsumowań i plebiscytów. Z przyjemnością odnotowujemy, że w jedenastce rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi według portalu Gol24.pl (dawna Ekstraklasa.net) znalazło się dwóch ełkaesiaków – Artur Bogusz i Dani Ramirez.

Po awansie ŁKS-u zdecydował się na powrót do rodzinnego miasta. I była to dobra decyzja. Świetnie spisywał się na obu stronach defensywy. Ofensywne wejścia stały się jego wizytówką. Jesienią trzy razy wpisał się na listę strzelców – to uzasadnienie nominacji dla Artura Bogusza.

Poprzedni sezon spędził w słabym Stomilu Olsztyn, gdzie nie był w stanie rozwinąć skrzydeł. Skusił się na niego ŁKS, w którym Ramirez stał się mózgiem zespołu i niekwestionowanym liderem asyst. Hiszpan zaliczył ich aż 11 (!) i dołożył jeszcze 4 trafienia – tak z kolei uzasadniono wybór Daniego Ramireza.

Pełna „Jedenastka jesieni Fortuna 1 Ligi według GOL24” wygląda następująco:

Marek Kozioł (Sandecja Nowy Sącz) – Artur Bogusz (ŁKS Łódź), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Jonathan de Amo (Stal Mielec), Roman Gergel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Juliusz Letniowski (Bytovia Bytów), Dani Ramirez (ŁKS Łódź), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Drzazga (Puszcza Niepołomice), Valerijs Sabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Arturowi i Daniemu gratulujemy wyróżnienia i liczymy, że w jedenastce sezonu ŁKS będzie miał jeszcze mocniejszą reprezentację!