Aktualności

Jan Sobociński w kadrze Polski na mundial do lat 20

31
13 / 05 / 2019

Z radością i dumą informujemy, że dziś oficjalnie potwierdziło się to, o czym mówiło się już od pewnego czasu – Jan Sobociński znalazł się w gronie 21 wybrańców selekcjonera Jacka Magiery na rozpoczynające się niebawem w naszym kraju mistrzostwa świata do lat 20!

Środkowy obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego oficjalne powołanie do reprezentacji Polski U-20 oraz reprezentacyjną koszulkę i pamiątkowe zdjęcie, które dotarły dziś do Łodzi, odebrał z rąk dyrektora klubu Dariusza Lisa oraz kapitana drużyny – Michała Kołby. Wychowanek ŁKS-u nie krył przy tym wzruszenia, a jego uśmiech był tym większy, że w ciągu zaledwie kilku dni spełniły się jego dwa wielkie piłkarskie marzenia na ten sezon: awans z macierzystym klubem do ekstraklasy oraz nominacja na mundial z udziałem najlepszych 20-latków globu.

Janku, wielkie gratulacje od całej ełkaesiackiej rodziny – będziemy wszyscy mocno trzymać kciuki za Twoje udane występy podczas zaczynającego się za 10 dni turnieju!Poniżej pełna lista zawodników powołanych przez Jacka Magierę:

Bramkarze: 

 • Radosław Majecki (Legia Warszawa)
 • Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice)
 • Karol Niemczycki (NAC Breda)

Obrońcy:

 • Jakub Bednarczyk (FC St. Pauli)
 • Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze)
 • Maik Nawrocki (Werder Brema)
 • Jan Sobociński (ŁKS Łódź)
 • Serafin Szota (Odra Opole)
 • Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin)

Pomocnicy:

 • Mateusz Bogusz (Leeds United)
 • David Kopacz (VfB Stuttgart)
 • Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk)
 • Adrian Łyszczarz (GKS Katowice)
 • Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin)
 • Michał Skóraś (Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
 • Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
 • Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice)
 • Nicola Zalewski (AS Roma)
 • Marcel Zylla (Bayern Monachium)

Napastnicy:

 • Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin)
 • Dominik Steczyk (1. FC Nürnberg)

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]