Aktualności

Bohaterowie sezonu na audiencji u arcybiskupa

26
10 / 05 / 2019

Choć od zapewnienia sobie awansu do ekstraklasy minęło już kilka dni, echa sukcesu ełkaesiaków wcale nie milkną. Do grona gratulujących ekipie „Rycerzy Wiosny” dołączył właśnie Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki, który zaprosił całą drużynę na okolicznościowe spotkanie w swoim gabinecie.

Najważniejsza postać łódzkiego kościoła – jak zwykle z humorem – pogratulowała znakomitego wyniku zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu, a także życzyła powodzenia na boiskach ekstraklasy w nowym sezonie. Nie obyło się też bez tradycyjnego błogosławieństwa.

W imieniu delegacji klubowej głos zabrał prezes Tomasz Salski. Ełkaesiacy wręczyli również arcybiskupowi Grzegorzowi Rysiowi drobne upominki, w tym pamiątkową koszulkę w antyramie, biało-czerwono-biały szalik oraz książkę z podpisami i zaproszenia na sobotni mecz z Chojniczanką.

Raz jeszcze dziękujemy Jego Ekscelencji za jakże miłe zaproszenie i serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii ze spotkania w Archidiecezji Łódzkiej.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]