Aktualności

Jan Łabędzki z kolejnym powołaniem do kadry U-17

1
07 / 04 / 2023

Wychowanek ŁKS-u Jan Łabędzki otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji Polski do lat 17, która w drugiej połowie kwietnia weźmie udział w zgrupowaniu konsultacyjnym w Siedlcach.

Wśród powołanych przez selekcjonera reprezentacji Polski U-17 Marcina Włodarskiego znalazło się dwudziestu czterech zawodników, w tym pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego Jan Łabędzki. Nasz piłkarz wraz z kadrą do lat 17 w dniach 17-19 kwietnia weźmie udział w Siedlcach w zgrupowaniu konsultacyjnym.

Jan Łabędzki to wychowanek Akademii ŁKS i uczeń Szkoły Marcina Gortata. W tym sezonie rozegrał 10 meczów w trzeciej lidze (2 gole), poza tym czterokrotnie pojawiał się na boisku w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski (4 gole i 3 asysty) i zaliczył też kilka spotkań w CLJ U-17. Od tego roku trenuje z pierwszoligowym zespołem.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny