Aktualności

Jakub Tosik pomoże drużynie rezerw

3
04 / 08 / 2022

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Jakub Tosik zostaje w ŁKS-ie. Zadaniem doświadczonego piłkarza będzie wzmocnić trzecioligową drużynę rezerw. Wkrótce zawodnik zamierza również rozpocząć trenerską ścieżkę kariery.

Wychowanek Włókniarza Zelów, który w swoim piłkarskim CV ma występy w GKS-ie Bełchatów, Polonii Warszawa, Jagiellonii Białystok, Zagłębiu Lubin i oczywiście w ŁKS-ie ma służyć młodszym kolegom doświadczeniem. Tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej Jakub Tosik rozegrał przecież 238 meczów i zdobył 11 goli,  jako nastolatek był uczestnikiem mistrzostw Europy do lat 19, wystąpił też dwukrotnie w pierwszej reprezentacji Polski.

W najbliższym czasie zawodnik wzmocni występującą w trzeciej lidze drużynę ŁKS II Łódź prowadzoną przez trenera Marcina Matysiaka. Piłkarz, z którym nasz klub podpisał dwuletni kontrakt, zamierza ponadto rozpocząć trenerską ścieżkę kariery. W przypadku zawodnika, który w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał aż dziesięć sezonów, jest ona skrócona, więc Jakub Tosik będzie mógł szlifować swój trenerski warsztat w ramach kursu wyrównawczego UEFA B+A.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny