Aktualności

Informacja o wejściu kibiców na mecz ze Zniczem Pruszków. Organizacyjnie

14
21 / 07 / 2021

Ostatnią szansą obejrzenia na żywo piłkarzy ŁKS-u przed inauguracją sezonu będzie piątkowy sparing ze Zniczem Pruszków. Wszystkich zainteresowanych pojawieniem się na tym spotkaniu prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu.

Spotkanie sparingowe ŁKS-u ze Zniczem Pruszków, czyli ostatnia gra kontrolna łodzian przed inauguracją rozgrywek Fortuna 1 Ligi, odbędzie się na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Sparing rozpocznie się w piątek 23 lipca o godz. 17. Do dyspozycji kibiców będzie 500 miejsc.

Bilet w cenie 10 zł

Bilet wstępu na mecz ze Zniczem Pruszków kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 500 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS w piątek będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 16. Spotkanie sparingowe odbędzie się na boisku nr 3 (hybryda).

Dla mediów

Przedstawicieli mediów zainteresowanych uzyskaniem akredytacji na mecz sparingowy ŁKS-u ze Zniczem Pruszków prosimy o wypełnienie wniosku w systemie Accredito (do 22 lipca do godz. 18). Złożenie wniosku o akredytację nie jest równoznaczne z jej przyznaniem. Ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii liczba miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów jest ograniczona.

Pozostałe informacje

Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na sparingowym meczu ze Zniczem Pruszków zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]